Let op!
- 04-10-2021
- 15:30 - 17:00
- Online
Op maandag 4, dinsdag 5 en donderdag 7 oktober 2021 organiseert I-Partnerschap Rijk-Hoger Onderwijs de training ‘Duurzame informatiehuishouding’. Dit driedaagse trainingsprogramma staat in het teken van de duurzame toegankelijkheid van overheidsinformatie en de actuele ontwikkelingen in de informatiehuishouding. Naast het Rijksprogramma voor Duurzaam Digitale Informatievoorziening (RDDI), het Nationaal Archief en de Universiteit van Amsterdam werken ook Doc-Direkt en uitvoeringsorganisatie DUO mee aan deze ontdek-, deel- en leertraining.
Maandag 4 oktober: webinar en rondetafel
I-Partnerschap Rijk-Hoger Onderwijs nodigt je uit voor het online webinar op 4 oktober, van 15.30 tot 17.00 uur, over de ontwikkelingen in informatiehuishouding en thema’s als duurzame toegankelijkheid, archiving by design en kunstmatige intelligentie als tool in informatiehuishouding. Hoogleraar Charles Jeurgens van de Universiteit van Amsterdam, ook verbonden aan het Nationaal Archief, laat hier samen met Rijksarchivaris Marens Engelhard zijn licht over schijnen.
Aansluitend volgt een rondetafelgesprek met Jeurgens, Jacqueline Rutjens (RDDI) en andere prominente sprekers over wat nodig is voor een verantwoordelijke en transparante overheid en wat daarbij komt kijken. Als publiek kun je via de chat deelnemen aan dit gesprek.
Het online programma is toegankelijk voor alle rijkscollega’s die geïnteresseerd zijn in het thema duurzame informatiehuishouding binnen de Rijksoverheid.
Kosten
Aan deze pilot zijn geen kosten voor de deelnemers verbonden.
Blok je agenda en meld je aan!
Ben je geïnteresseerd in dit actuele onderwerp? Meld je dan hieronder aan voor het online webinar en rondetafelgesprek op 4 oktober.
Ik meld me graag aan voor het webinar op 4 oktober.
Ben je architect of adviseur informatiebeheer en wil je ook deel uitmaken van dit lerende en groeiende netwerk? Leren van praktijkcases en de laatste expertise die het hoger onderwijs heeft te bieden? Zet dan ook 5 en 7 oktober alvast in je agenda en meld je hieronder aan voor het complete programma!
Ik meld me graag aan voor het hele programma op 4, 5 en 7 oktober.
Heb je collega's in je netwerk voor wie deze training ook interessant kan zijn? Attendeer ze gerust op deze training. We verwelkomen je graag in de eerste week van oktober!